SOPO Optical Communication Co., Ltd. tau tsim los ntawm 2009, ua ib lub chaw tsim khoom loj tshaj plaws thiab tus tswv ntawm cov khoom siv fais fab kis tsis zoo thiab khoom siv. Nrog cov kev paub ntau yam hauv kev tsim thiab tsim fiber ntau optic thiab cov khoom siv, nrog kev tswj qhov siab, kev tsim khoom siv thiab cov neeg ua haujlwm txawj tshaj lij, peb tau tsim kev sib raug zoo nrog ntau ntau lub npe ntawm kev sib txuas lus. Peb muab ntau yam khoom xws li Optical Isolator, Isolator Core, Collimator, WDM series, Optical hloov, Optical Circulator thiab lwm yam. Tshwj cov txheej txheem, peb tuaj yeem muab kev cai raws li tus neeg muaj kev qhia meej.

Xov xwm Center

newscenter CWDM SFP Transceiver Module 1270nm-16...

CWDM SFP transceiver module 1270nm-1610nm Wavelength, SMF fiber, LC connector, mus txog...

Sib

Tiv tauj peb
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Chaw nyob: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Suav

Xov tooj: +86-755-23124132

Fax mus: 86-755-23774378

Tug: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop