Fiber ntau Optic Wireless Network Dual 1 x 2 1x2t txhua yam kho qhov muag mus thiab cov lub mus kho qhov muag lub thawv

Fiber ntau Optic Wireless Network Dual 1 x 2 1x2t txhua yam kho qhov muag mus thiab cov lub mus kho qhov muag lub thawv

SOPOfiber ' S Series mus connects raws kho qhov muag los ntawm redirecting lub teeb liab kho qhov muag khoom rau hauv ib cov zis xaiv fiber ntau

Function

SOPOfiber thiab #39; S Series mus connects raws kho qhov muag los ntawm redirecting lub teeb liab kho qhov muag khoom rau hauv ib cov zis xaiv fiber ntau. Qhov no yog tiav siv ib patent thaum proprietary configuration opto-txhua yam thiab tshuab txais ntawm ib lub teeb liab tswj hluav taws xob. Tus tes hloov qhov muaj kev cia siab rau ultra-siab thiab switching ceev ceev, thiab cov kev ua tau zoo lis-directional. SOPO fiberoptic keyboards yog muaj tseeb tiag switching muab kev kho qhov muag ntawv tham.

Nta


Kev siv


Patents

  • Unmatched uas tsis muaj nqi

  • Tsis tau tsis zoo

  • Kev rho tawm High School Channel

  • Co ruaj khov thiab txhim khu kev qha

  • Epoxy dawb kho qhov muag kev

  • Latching los yog tsis-Latching


  • Kho qhov muag Netrwork tiv thaiv/Restoration

  • Kho qhov muag teeb liab Routing

  • Configurable kho qhov muag ntxiv/nco

  • Transmitter thiab Receiver tiv thaiv

  • Cov Systems Test Network

  • Instrumentation


  • Patent tseem tos seb

Kev kawm Specifications


Parameter

Specification

Channel Wavelength1260nm to1360nm los yog 1510nm los 1610nm1310nm / 1550nm ± 40nm
Poob zoo

Qib P

Tus qhab nee

Qib P

Tus qhab nee

≤ 0.5dB≤ 0.8dB≤ 0.7dB≤ 1.0dB
Qhov kub thiab txias tsis tub≤ 0.15dB≤ 0.20dB≤ 0.15dB≤ 0.20dB
Wavelength tub tsi≤ 0.25dB≤ 0.3dB
Polarization tub tsi≤ 0.05dB
Channel tham khaub ligTshaj ≥ 55dB
Rov qab mus tsis tauTshaj ≥ 55dB
Repeatability± 0.02dB
Switching ceev (Typ.)4ms
Kev khiav hauj lwm Voltage5V
Xauv (mus)10 plhom
Fais fab kho qhov muag500mW
Kev khiav hauj lwm muaj kub0 rau +70 ° C
Kub cia-40 los +85 ° C
Fiber ntau yamSMF-28
Ntev fiber ntau1.0m +/-0.1m
Pob qhov ntevPob H: L22.3mm x W12.1mm x H11.0mm; V pob: L25mm x W12.6mm x H8.5mm


Hluav taws xob Pin Configuration


Kho qhov muag PathPort1-Port2, Port1and #39; -Port2and #39; Port1-Port3, Port1and #39; -Port3and #39; Fais DriveNon-LatchingPin1Pin10LatchingPin1Pin5Pin6Pin10V + GNDGNDV + Sensor StatusNon-Latching thiab LatchingPin2-3, Pin8-9 OpenPin2-3, Pin8-9 ClosePin3-4, Pin7-8 ClosePin3-4, Pin7-8 qhib


Ordering Information


2MS

TTTTTTTTTTTT
Kev xaiv
Kev khiav hauj lwm Wavelength
Chaw nres nkoj
Qib
Yiv tws Style
FiberLength
/ Tawm Connector

L= Latching
N= Tsis-Latching

15= 1510 los 1610nm
13= 1260 mus 1360nm
35= 1310 los 1550nm

0102= 1 x 2

P= Qib P
A= Ib qib

1= BareFiber
2
= 900um tsho

1= 1.0m
2= 2.0m

0= All
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= ST
6= LC/UPC
7= LC/APC

H= HPackage
V= VPob

Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchconnectsopticalchannelsbyredirectinganincomingopticalsignalintoaxaiv

outputfiber. Thisisachievedusingapatentpendingoptomechanicalproprietaryconfigurationandactivatedviaanelectrical

controlsignal. Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchsupportallwavelengthat1260nm ~ 1650nm,itoffersultrahighreliability,

lowinsertionloss, fastswitchingspeedaswellasbidirectionalperformance. TheopticalswitchesarewidelyusedforOpticalNetwork,

Kev tiv thaiv, TransmitterandReceiverProtection, NetworkTestSystemandInstrumentations.

Nta

1. UnmatchedLowCost

2. LowinsertionLoss

3. HighChannelIsolation

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy-freeonOpticalPath

6.LatchingandNon-latching

Kev siv

1. OpticalNetwork

2.Protection/Restoration

3. OpticalSingnalRouting

4.ConfigurableOpticalAdd/nco

5. Transmitterandreceiverprotection

6. NetworkTestSystem

PerformanceSpecifications

Parameter


FY - 1 × 2T

WavelengthRange

nm

850

1260~1650

OperatingWavelength

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.5Max:0.8

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Crosstalk

dB

MM≥35SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Repeatability

dB

≤±0.02

PowerSupply

V

3.0or5.0

Lub neej

Lub sij hawm

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Dimension

hli

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

Specificationmaychangewithoutnotice.

Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Pins

Hom

Tus PIN

ElectricDrive

StatusSensor

1×2

Channel

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Latching

P1-P2

V +

GND

--

--

Qhib

Kaw

Kaw

Qhib

P1-P3

--

--

GND

V +

Kaw

Qhib

Qhib

Kaw

Tsis latching

P1-P2

V +

--

--

GND

Qhib

Kaw

Kaw

Qhib

P1-P3

--

--

--

--

Kaw

Qhib

Qhib

Kaw

OpticalRoute

Specifications

Voltage

Tam sim no

Kuj

5Vlatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5Vnon-latching

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3Vlatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3Vnon-latching

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Hom

Wavelength

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Connector

S = SM

M = HLI

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

62 = 1625nm

65 = 1650nm

13/15 = 1310/1550nm

X = lwm tus

3 = 3V

5 = 5V

L = Latching

N = tsis-Latching

5=50/125

6=62.5/125

9=9/125

X = lwm tus

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2.0 hli

30 = 3.0 hli

X = lwm tus

1 = 1 m

2 = 1.5 m

X = lwm tus

0 = All

1 = FC/PC

2 = FC/APC

3 = SC/PC

4 = SC/APC

5 = ST/PC

6 = ST/APC

7 = LC/PC

8 = LC/APC

X = lwm tus


Leveraging hauv kev dav thiab kev txawj ntse, kev mob SOPO yog paub tias zoo li cov coob manufacturers fiber ntau optic wireless network dual 1 x 2 1x2t txhua yam kho qhov muag mus thiab cov lub mus kho qhov muag lub thawv rau qhov zoo thiab cov khoom uas tsis muaj nqi thiab zoo heev rau ib tug. Thov tsis pub mus yuav cov khoom uas pheej yig hauv Tuam Tshoj los ntawm peb lub hoobkas.

Hot Tags: fiber ntau optic wireless network dual 1 x 2 1x2t txhua yam kho qhov muag mus thiab cov lub mus kho qhov muag lub thawv manufacturers, hoobkas, hauv lub teb chaws Suav, zoo, uas tsis muaj nqi, pheej yig
Yam khoom
Tiv tauj peb
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Chaw nyob: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Suav

Xov tooj: +86-755-23124132

Fax mus: 86-755-23774378

Tug: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop